Agroturystyka na terenach wiejskich.

Nadchodzi lato, a wraz z nim zaczyna się sezon urlopowy. Zajęci przygotowaniami do wakacyjnych podróży staramy się wybrać najlepszy dla nas kierunek wyjazdu. Jak wykazują liczne badania, Polacy coraz chętniej rezygnują z wypoczynku w znanych ośrodkach turystycznych i stawiają na wypoczynek na wsi. Polska wieś może być atrakcyjna, a na wakacje jest miejscem idealnym.

Rosnąca popularność wypoczynku na terenie gospodarstw rolnych sprawiła, że na terenach wiejskich bardzo szybko i bardzo dobrze rozwija się agroturystyka.Agroturystyka na terenach wiejskich jest dla mieszkańców miast szansą na wypoczynek w ciszy i spokoju oraz na skorzystanie z pobytu na świeżym powietrzu. Dla mieszkańców wsi to szansa na rozwój, promocję oraz na pozyskanie dodatkowego źródła dochodu. Taką formę wypoczynku promuje się w Polsce coraz częściej, a wakacje na wsi mogą być wbrew pozorom bardzo ciekawe. W wielu gospodarstwach można skorzystać z wyjątkowych atrakcji, a gospodarze dbają, by ich goście nie mogli narzekać na nudę.

Sprawdź naszą ofertę

Co jeszcze warto sprawdzić?

Gdzie nocować.Hotel? A może gospodarstwo agroturystyczne?

Wakacje to jeden z tych okresów w ciągu roku kalendarzowego, na który czekają niemal wszyscy. Wprawdzie prawie każdy z nas... (więcej)

Kaszuby przyciągają turystów

Kaszubski region zachwyca pięknymi widokami i unikalną kulturą. Przyrodnicze i wypoczynkowe walory sprawiają, iż bardzo... (więcej)

Gospodarstwo agroturystyczne – miejsce wakacyjnych noclegów?

Wakacje to czas, w którym stajemy przed decyzją wyboru miejsca wypoczynku. Rozwiązania są różne – wyjazd za granice, nad... (więcej)